biuro@fuurni.com
+48 32 230 13 18

Współpraca

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy meble na wymiar, zabudowy oraz meble wolnostojące, wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne i najlepsze materiały.

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z deweloperami, architektami, jak i projektantami wnętrz, dzięki którym nasze meble będą miały szansę uatrakcyjnić tworzone przez nich wnętrza i cieszyć ich użytkowników.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, ceniące indywidualne podejście, nieprzemysłowy charakter produkcji oraz przejrzyste warunki partnerstwa.

Meble kontraktowe

Jednym z obszarów Naszej działalności są meble dla branży HoReCa. Współpracujemy z przedsiębiorcami tworząc meble kontraktowe dostosowane do ich wymagań. Dzięki współpracy z projektantami wnętrz, oferujemy kompleksową usługę od projektu do montażu.

Oferta dla deweloperów

Zabudowa meblowa w mieszkaniach czy domach często wymaga sprytnych rozwiązań, funkcjonalności oraz inteligentnego wykorzystania niewielkiej przestrzeni. Nasze doświadczenie w produkcji mebli dla budownictwa mieszkaniowego oraz jednorodzinnego, pozwala nam śmiało wyjść z ofertą współpracy dla deweloperów ceniących tak samo wysoką jakość wykonania, jak terminowość realizacji.

Oferta dla architektów

Oferta dla Architektów, to także doradztwo w trakcie wykonywania projektu oraz sugerowanie najlepszych sprawdzonych rozwiązań i pomysłów. Udostępnianie wzorników to ułatwienie, które pozwoli terminowo i z najwyższą starannością zrealizować projekt ergonomicznych mebli na wymiar. Dla naszych partnerów mamy także atrakcyjne warunki rozliczeń.

Oferta dla projektantów

Projektanci zawsze proponują swoim klientom rozwiązania skrojone na miarę. Takie również są nasze meble na wymiar. Dlatego ofertę współpracy kierujemy także do osób urządzających mieszkania, którym udostępnimy wzorniki z próbkami materiałów, pomożemy w opracowaniu projektu wykonawczego i zaproponujemy ciekawe, sprawdzone rozwiązania. Możemy zagwarantować, że współpraca z naszej strony będzie terminowa i rzetelna, a warunki rozliczeń korzystne dla każdej ze stron.